„Interval International nabízí spoustu výhod, určitě budete rádi, že jste se odhodlali“ to je jedna z vět, které Interval International využije ve svých marketingových materiálech. A to je pravda! Už víte, že můžete použít Vaše členství na výměnu do jiného resortu kdekoliv na světe. Ale to je jen malá část výhod, které teď máte jako člen klubu Grand Holidays s Interval International.
 

INTERVAL TRAVEL – Cestování s Interval International znamená přístup k úplnému servisu. Je to agentura s množstvím výhod, kromě cestovaní do různých koutů světa poskytuje i pronájem auta, pojištení, atd.

GETAWAY – znamená nákup dalšího množství dovolených po celém světe do překrásných resortů z pohodlí Vašeho domova za neuvěřitelně nízké ceny!

PUBLIKACE – kompletní barevné zobrazení seznamu resortů s podrobným popisem členských středisek. Pravidelně vycházející časopis Svět Intervalu s články o různých destinacích a jejich nabídkách a též informace o nových členských střediscích, které se doplňují.

www.intervalworld.com – www.intervalworld.com – přístup k obrovskému množství informací na internetu. Možnost prohlédnout a vybrat si z množství nabízených resortů. Jak vyměnit, žádat o změnu resortů, obnovit anebo aktualizovat své členství a další podrobnosti. Taktéž si můžete přečíst podrobné informace o nejnovějších Getaways nabídkách jakmile jsou přidány.

GUEST CERTIFICATE – Osvědčení – Pokud nemůžete použít svůj vlastní týden, máte možnost výměny anebo nákupu pomocí Interval Guest certifikátu.

Všechny tyto možnosti jsou v rámci standardního členství. Víte o tom, že můžete obnovovat a rozšiřovat Vaše členství a Váš životní styl s Interval Gold? Interval Gold platba znamená různé úspory a speciální služby zahrnuté v ceně. Existují však i další slevy na Getaways a cestovaní, např. speciální ceny Hertz autopůjčovny. Můžete ušetřit až 50% z ceny v tisících hotelů po celém světe. S tím vším Vám pomůže asistent pro plánovaní Vaší cesty.
Chcete-li získat ještě více výhod a úspor, podívejte se na Interval Platinum, Interval je nejprestižnější úroveň členství

Je Vaše správná volba!

Grand Holidays Club s Interval International

We are open and ready to welcome you!