“Tak wiele korzyści otrzymasz – będziesz zadowolony, że dałeś się wciągnąć” – to jedno z haseł, które Interval International wykorzystuje w swoich materiałach marketingowych i jest ono prawdziwe. Już wiesz, że możesz wykorzystać Członkostwo w Interval International w celu wyjazdów do innych ośrodków klubowych w dowolnym miejscu na świecie, ale jest to tylko bardzo niewielka część korzyści, jakie masz teraz z Interval International jako członek Grand Holidays.

INTERVAL TRAVEL – dostęp do pełnych usług agencji oferującej atrakcyjne ceny biletów lotniczych , wynajem samochodów, ubezpieczenie i pakiet ofert.

GETAWAY – zakup dodatkowych tygodni w klubach bez rezygnacji z ośrodka, w którym jesteś zrzeszony! Dostępne tygodnie na całym świecie w niewiarygodnie niskich cenach!

PUBLIKACJE – pełen kolorowy katalog ze szczegółowymi opisami ośrodków. Regularnie wydawany magazyn Interval World z artykułami na temat różnych miejsc, atrakcji, ofert, aktualności o zaletach członkowstwa i nowych ośrodkach.

www.intervalworld.com – dostęp do ogromnej ilości informacji on-line. Poprzez stronę internetową możesz obejrzeć ośrodki, oddać w depozyt swoje tygodnie, uaktualnić swoje dane, itd. Mozesz rowniez sprawdzic najnowsze oferty Geteways, jak tylko zostana dodane. Pobierz darmowa aplikacje Interval International na swoj telefon.

CERTYFIKAT GÓSCIA – Jeśli nie możesz pojechać na wakacje w swoim tygodniu, spróbuj wakacyjnej wymiany oferowanej przez Interval zakupujac Certyfikat Gościa Interval.

Wszystkie te wielkie korzyści są dla Ciebie dostępne poprzez standardowe członkowstwo. Ale czy wiesz, że… możesz uaktualnić swoje członkostwo i zmienić styl życia z Interval Gold? Interval Gold daje Ci możliwość zaoszczędzenia na wielu usługach. Udostępnia Ci zniżki w Getaway i Travel – specjalne ceny na wypożyczenie samochodów w Hertz Car Rental i rabaty do 50% na ceny pokoi w hotelach na całym świecie. To wszystko, wraz z Gold Concierge – Twoim osobistym asystentem pomocnym w planowaniu wycieczek.
W celu zapoznania sie z jeszcze szerszymi mozliwosciami zwiazanymi z uczestnictwem w naszym klubie, sprawdz Interval Platinium, najbardziej zaawansowany poziom czlonkostwa.

Dokonałeś trafnego wyboru

Grand Holidays Club z Interval International

We are open and ready to welcome you!